Kompletace
kuličkových per
Jedná se o skládání kuličkových per. Měsíční výdělek se pohybuje kolem 4.000 až 6.000 Kč, a proto je práce vhodná spíše jako přivýdělek.
Plnění
obálek doma
Plnění obálek propagačním materiálem. Někteří spolupracovníci dosahují výdělku až 14.000 Kč. Peníze vypláceny každý týden.
Výdělek
pro řidiče
Jezdíte rádi autem a jste dobrý a spolehlivý řidič? Jako soukromý řidič si můžete vydělat od 13.000 do 26.000 Kč za měsíc!

Manuální domácí práce - Obchodní podmínky

Webové stránky jsou katalogem zaměřenym na smluvní propagaci a zprostředkování nabídek výdělků od partnerské zahraniční firmy. Nabídky obsahují potřebné podklady, informace, objednávkový formulář a kontakt na firmu (ve slovenském jazyce). Za všechny nabídky, služby a jejich aktuálnost zodpovídá inzerující zahraniční firma - M. Sýkora - Agentura FOX.

Jednotlivé nabídky je možné objednat zasláním SMS v požadovaném tvaru. Po odeslání SMS přijde zákazníkovi odpovědní zpráva, která obsahuje potřebné heslo pro odeslání formuláře a vstup do placené části webu, kde je ke stažení zvolená nabídka v běžně používaném formátu .pdf (Adobe Reader). Obdržené heslo platí pro všechny nabídky. Pokud v textu nabídek není uvedeno jinak, nabízené služby nebo produkty inzerujícími subjekty nemusí být poskytovány zdarma a jedná se o samostatně výdělečné činnosti, pro zájemce od 18 let.

Platnost hesla je časově omezena na 24 hodin. Po vstoupení do placené části je potřeba si potřebné podklady ihned stáhnout. Za řádně poskytnuté a uskutečněné služby se provedená platba nevrací!

SMS lze zaslat pouze z mobilního telefonu, u předplacených tel. čísel je nutné mít dostatečný kredit. Pokud nejde SMS odeslat, je potřeba si aktivovat telefonicky u svého mobilního operátora (na infolince) službu SMS se zvýšeným tarifem (tzv. Premium SMS). Služba je aktivní pouze z českých SIM karet. Cena SMS je 99 Kč vč. DPH, SMS platby technicky zajišťuje Xpay.CZ (EPMS, s.r.o.) a agmo, infolinka 736 760 798. Máte-li jakékoliv potíže s platbou, kontaktujte technickou podporu zde, problém bude okamžitě řešen.

Nezaručujeme žádný výdělek, výsledky jsou individuální a závisí zejména na úsilí. Uváděné průměrné zisky a obrázky jsou pouze ilustrativní. Údaje, které zde uvedete, nebudou nijak zneužity ani sděleny žádné třetí osobě.

Obchodní podmínky jsou závazné, zájemce proto odesláním SMS a formuláře s výše uvedenými podmínkami souhlasí bez výhrad.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které zákazník uvádí při objednávání nebo ve smlouvách podléhají ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Provozovatel těchto stránek je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele a aktualizované kontakty pro styk se zákazníky. Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí daným zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Vyplněním závazné objednávky nebo Smlouvy o zprostředkování v rámci příslušné nabídky prezentované na tomto webu, dává zákazník provozovateli souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o zákazníkovi. Tento souhlas je poskytnut na dobu neurčitou a může být kdykoli písemně odvolán. V takovém případě provozovatel odstraní ze své databáze veškeré osobní údaje zákazníka v nezbytném rozsahu. Osobní údaje našich zákazníků nesdělujeme třetím stranám. Zasláním objednávky nebo uzavřením smlouvy dává zákazník souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro potřeby provozovatele těchto webových stránek.

Provozovatel

Provozovatelem tohoto katalogu je Vítězslav Šikola se sídlem Bítouchov 149; Semily. IČ: 76346544 (zapsán v Živnostenském rejstříku města Semil).